Emily Ratajkowski “çmend” Italinë!

25/06/2017 00:00

Modelja Emily Ratajkowski momentalisht po shijon pushimet e saj në Itali dhe këto momente e kujtime të bukura ka vendosur t’i ndajë edhe me fansat apo ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja është ndalur në Toskanë për të shkrepur disa foto ku mbizotërojnë ato me bikini.

Për fansat e saj, këto lloj fotosh janë të preferuarat e tyre pasi hiret e saj janë mahnitëse.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel