Humbi ndeshjen në MMA, por duhet të duronte edhe nënën

27/05/2017 00:00

Artet marciale janë sporte të rënda dhe shpesh prindërit e sportistëve nuk i shohin fare ndeshjet e fëmijëve të tyre, por e kundërta ndodh me Anna Azovskaya.

Ajo është bërë protagoniste në ndeshjen e djalit të saj pak ditë më parë. Anna është trajnere, menaxhere dhe nëna e sportistit të MMA Viktor Kichigin.

Në ndeshjen e fundit të djalit të saj, ajo ka qenë tepër aktive duke i dhënë udhëzime, teksa qëndronte jashtë ringut. Por pavarësisht mbështetjes së madhe të nënës së tij, ky sportist pësoi një humbje të rëndë.

Megjithë ndëshkimit që i kishte dhënë kundërshtari, duke i shkaktuar disa plagë në fytyrë, ai duhet të jeptë menjëherë sqarime të nëna e tij, e cila i lëshoi edhe një shuplakë.

Klikoni këtu për të parë videon. (KUJDES! PAMJE TË RËNDA)

FOTO GALERI
1/5

Top Channel