Ja si ja shpërblen palestra Marine Lewine

15/05/2017 00:00

Kur bëhet fjalë për të mbajtur trupin në formë dhe për të marrë disa këshilla, Marine Lewine është një ndër emrat më me peshë në rrjetet sociale.

Dhe për ta përforcuar këtë ajo “tregoi” nga plazhet e Majemi se jo më kot gëzon një reputacion të tillë.

Modelja dhe a apasionuara pas fitnesit tregoi linjat e saj përmes një serie postimesh në rrjetet sociale, ku ndiqet nga mijëra persona.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel