Kim i rikthehet kohëve të vjetra

09/05/2017 00:00

Kim Kardashian është munduar të vishet sa më serioze që nga grabitja e saj në Paris, e cila e la të tronditur dhe pa diamantët e saj të çmuar.

Por ditën e hënë, ylli 36-vjeçar duket se i është rikthyer kohëve të vjetra, duke u veshur me lëkurë teksa ka dalë për të takuar mikun e saj Jonathan Cheban në Los Angeles.

Por ndërkohë që dukej tepër tërheqëse me veshjen e saj, duket se Kim ka dështuar me ngjyrën e lëkurës pasi në disa pjesë të këmbëve të saj, ajo dukej portokalli.

Ylli televiziv ka shfaqur format e saj fizike, përmes një bluzë të zezë, nga e cila dallohej qartë që nuk kishe veshur recipeta.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel