Kim Kardashian nuk ka frikë kurrë të eksperimentoj me pamjen e saj teksa në fundjavë është shfaqur me një ndryshim ekstrem.

Ajo ka bërë flokët rozë për një set të ri fotosh. 36-vjeçarja ka ndryshuar pamjen dhe këtë e ka postuar në prapaskenat e realizimit të fotove.

Mesa duket i pëlqen kjo pamje e re teksa shihet në pasqyrë, e veshur me një peliçe lëkure.

Flokët rozë i ka kombinuar më së miri me të brendshmet me të njëjtën ngjyrë ku tregon dhe linjat e saj, tashmë perfekte.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel