David Villa mahnit SHBA-në (Video)

08/05/2017 00:00

David Villa shënoi një tjetër gol spektakolar në kampionatin amerikan të futbollit, aty ku luan për New York City.

“El Guaje” depërtoi mes disa mbrojtësve dhe goditi saktë nga brenda zonës me të brendshmen e të djathtës.

Top Channel