Nicki Minaj, me maskë dhe bikini lëkure (Foto dhe video)

07/05/2017 00:00

Nicki Minaj duket si mbretëresha e natës në videoklipin e këngës së saj më të re, “Light Up My Body”.

Këngëtarja 34-vjeçare kishte veshur një bikini lëkure dhe kishte vënë një maskë në fytyrë, në klipin ku merr pjesë edhe DJ David Guetta dhe reperi Lil Wayne.

Videoja ka regjinë e 45-vjeçarit Benny Boom.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel