Italia fiton në përballjen mes Fun Club-eve

24/03/2017 00:00

Fun Club Italia dhe Fun Club Albania kanë zhvilluar këtë të premte një përballje miqësore, që i ka paraprirë ndeshjes mes dy kombëtareve.

Takimi ka përfunduar me një avantazh të ngushtë për Fun Club Italia, 2:1.

Sidoqoftë, më shumë sesa rezultati e rëndësishme në këtë event sportiv ka qenë fryma e dy tifozerive,  që ka qenë e mrekullueshme.

Top Channel