Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj të quajtur Anaca, i cili është fëmija i parë me të fejuarin Hermann Nicoli, në muajin tetor.

Por edhe pse nuk kanë kaluar shumë muaj, modelja i është rikthyer sërish punës ditën e hënë, për të xhiruar një set fotografik me djalin e 5 muajsh. Modelja 28-vjeçare dukej e mrekullueshme e veshur me një robdishambër të bardhë klasik dhe me shumë pak makijazh në Rio de Janeiro, ndërkohë që është parë të ushqejë me gjoks fëmijën e saj, gjatë pauzave.

Ndërsa të martën, engjëlli i Victoria ‘s Secret ka kryer disa manovra mbresëlënëse akrobatike teksa ishte veshur vetëm me të brendshme.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel