Ish e dashura e Justin Bieber nuk ndalet

14/03/2017 00:00

Duket se frymëzimi për stilisten e bikinit, Sahara Ray është fakti se të jesh seksi shet. 23-vjeçarja, ish e dashura e Justin Bieber ka zgjedhur të pozojë vetë topless këtë javë.

Ajo ka postuar në Instagram foto të saj e shtrirë në shtrat pa veshur asgjë përveçse të mbathurave.

Sahara nuk ka harruar të etiketojë dhe linjën e saj të të brendshmeve, pavarësisht se në foto duket shumë pak prej tyre.

Bukuroshja, vajzë e sërfistit të famshëm Tony Ray, bëri bujë në media vitin e kaluar teksa u shfaq në Hawai me këngëtarin e famshëm Justin Bieber.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel