Nicki Minaj i përgjigjet rivales

13/03/2017 00:00

Nicki Minaj bëri bujë kur iu përgjigj rivales së saj repistet Remy Ma javën e kaluar. Por tashmë ajo po tërheq vëmendjen për një arsye komplet tjetër.

Reperja 34-vjeçare ka postuar foto në Instagram me një veshje mjaft seksi, trupore lateks rozë.

Në një pozë seksi, ajo tregon të pasmet për kamerën, dhe duke shigjetuar rivalen e saj shkruan: “Ajo sheh të pasmet e mia seksi sa herë që lëviz”.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel