Kylie tregon “Lambon” dhe…

13/03/2017 00:00

Në muajin dhjetor, së bashku me të dashurin Tyga u pa duke kontrolluar për makina dhe brenda pak ditësh u bë me një supermakinë.

Kylie Jenner nuk tregoi vetëm Lamborghini-n e saj. 19-vjeçarja u shfaq me një kostum në shoqërinë e një mikeshe në Kaliforni, ku tregonte se jo më kot bën pjesë tek femrat që mbushin faqet e para të mediave rozë.

Më herë modelja postoi në rrjetet sociale një seri fotosh të një udhëtimi me makinën e re në shoqërinë e prindit Caytlin Jenner.

Lamborghini Aventador besohet se i ka kushtuar 400 mijë dollarë 19-vjeçares.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel