Perla e Murillo-s (VIDEO)

17/01/2017 00:00

Mbrojtësi kolumbian i Interit Murillo ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm për zikaltrit në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Italisë ndaj Bolonjës.

Ishte minuta e 33 dhe pas një krosimi nga goditja e këndit, mbrojtësi realizon një roveshatë perfekte, duke e dërguar topin në rrjetën e Bolonjës.

Një gol i mrekullueshëm, aq më tepër i shënuar nga një mbrojtës…

Top Channel