Nuk pranon humbjen, “Bisha” godet vajzën – VIDEO

09/12/2016 00:00

Andrew Whitney është një emër i njohur në botën e sportit të dhunshëm në MMA  e njihet me nofkën “Bisha”, nofkë që e ka plotësisht të merituar pas ndeshjes së fundit.

Whitney është filmuar teksa godet aksidentalisht në ring një vajzë. Veprimi i “Bishës” ka ardhur pasi gjyqtarët  ka vlerësuar si fitues kundërshtarin e tij Farkhad Sharipov, i cili mban e dhe titullin kampion prej 42 javësh.

Top Channel