Shqipëri-Spanjë, ja formacionet zyrtare

09/10/2016 20:00

Mësohet zyrtarisht formacioni me të cilin Shqipëria do të luajë kundër Spanjës, në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës, në orën 20:45.

Shqipëria do të zbresë në fushë me këtë formacion: Berisha, Hysaj, Gjimshiti, Mavraj, Agolli, Lila, Xhaka, Memushaj, Roshi, Lenjani dhe Balaj.

Ndërsa Spanja përgjigjet me: De Gea; Piqué, Ramos, Monreal; Busquets, Koke, Thiago, Iniesta; Vitolo, Diego Costa dhe Silva

Arbitri i ndeshjes do të jetë holandezi Bas Nijhuis.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel