Nudo drejt Olimpiadës

03/08/2016 00:00

Ish e dashura e Usain Boltit i ka mrekulluar të gjithë duke pozuar nudo, së bashku me kolegë të tjerë atletë, në prag të nisjes së Lojërave Olimpike “Rio 2016”.

Xhamajkania Megan Edwards, e cila e ndërpreu lidhjen me njeriun më të shpejtë në botë në vitin 2012, ka treguar format e saj fantastike për aparatin e Stephen Douglas Rasmussen.

Fotografi nga Kanadaja e ka titulluar këtë set “The Bottom Line” dhe aty gjen boksierë, gjimnastë apo çiklistë që do të luftojnë për një medalje në Brazil.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel