Fellaini behet bjond

07/06/2016 00:00

Marouane Fellaini shndërrohet në Valderraman e Belgjikës. Mesfushori i Manchester United, kur kanë mbetur vetëm pak ditë nga fillimi i Euro 2016, ndryshoi pamje duke u kthyer në biond.

Futbollisti nuk vonoi shume dhe bëri menjëherë prezantimin e look-ut të tij të ri nëpërmjet rrjetit social “Instagram”, duke postuar foton e tij me flokët bjond.

“Felli Bjond”, shkruan Fellaini në profilin e tij duke e bërë të paevitueshëm krahasimin me futbollistin e njohur kolumbian Carlos Valderrama.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel