Moviolë në fushë! Terim përdor telefonin (FOTO)

23/05/2016 00:00

Fatih Terim u paraprin të gjithëve dhe gjen mënyrën për të përdorur moviolën në fushë.

Kjo ndodhi në miqësoren e zhvilluar mes Turqisë dhe Anglisë e fituar nga këta të fundit 2-1 me gola të kane dhe Vardy, ndërkohë që për Turqinë shënoi Calhanoglu.

Në momentin e golit të parë të Tre Luanëve, i shënuar pikërisht nga Harry Kane, Terim vuri re që sulmuesi i Tottenham ishte në pozicion jashtë loje dhe e filmoi atë për t’ia treguar këtë edhe arbitrit të katërt.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel