Brazil, vritet me shqelma tifozi në mes të ndeshjes (KUJDES! Pamje të rënda)

09/05/2016 08:15

Në ndeshjen e rëndësishme për titull që përballte skuadrat braziliane të CSA dhe CRB në kampionatin Alagoano, u përjetua një nga skenat më të tmerrshme që janë parë ndonjëherë në një fushë futbolli.

Tifozët e të dyja skuadrave u futën në fushë pas përfundimit të ndeshjes dhe nisën një sherr masiv që përfundoi në tragjedi.

Fatkeqësisht, spektatorët dhe teleshikuesit u bënë dëshmitarë të një rrahjeje brutale deri në vdekje të një tifozi.

Top Channel