Kërcënohet kreu i bashkisë së Maliqit, Topçiu: Ndihem i frikësuar

11/03/2016 09:10

Kreu i bashkisë së Maliqit është kërcënuar nga një person me precedent penal.

Informacionet paraprake bëjn të ditur se Gëzim Topçiu ka bërë denoncim në organet e policisë se është kërcënuar përmes rrjeteve sociale ai dhe familja e tij nga A. Kristo.

“Kam denoncuar se ndihem i frikësuar. Kërkoj ndihmën e policisë dhe marrjen e masave”, është shprehur Topçiu.

Top Channel