Shpërthen një bombol gazi në Kamëz; plagoset e moshuara

08/03/2016 08:50

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Kamëz, duke shkaktuar plagosjen e një të moshuare.

Zjarrfikësja në vendngjarje ka normalizuar situatën dhe e moshuara është jashtë rrezikut për jetën.

Shkak i shpërthimit ishte bombola jashtë standardit.

Top Channel