Fier, godasin mjekun dhe infermierin; arrestohen 3 persona

07/03/2016 09:40

Policia ka arrestuar 3 persona të cilët kanë goditur me grushta mjekun dhe infermierin e Spitalit të Fierit.

25-vjeçari Xhuliano Kapaj, banues në Shkozet të Durrësit, 40-vjeçari Pandeli Kapaj, banues në Frakull të Vogël të Fierit dhe 44-vjeçari Aleksandër Kapaj, banues po në Frakull të Vogël janë vënë në pranga pasi kanë goditur për shkak të detyrës mjekun 33-vjeçar me iniciale K.G. dhe infermierin 31-vjeçar me iniciale K.J.

Top Channel