Fier, mungesa e kaskës mbrojtëse i kushton jetën motoristit

28/12/2015 00:00

Rrëshkitja ndërsa udhëtonte me motor dhe pa kaskë mbrojtëse i ka kushtuar jetën një 40-vjeçari nga Zhupani i Fierit.

Ai po udhëtonte me një motor të vogël dhe për shkak të lagështirës në rrugë ka humbur ekulibrin dhe është rrëzuar.

Për pasojë është plagosur në kokë e më pas ka humbur jetën në spital, me gjithë ndërhyrjen e mjekëve.

Top Channel