Candice Swanepoel, Krishtlindje në vendlindje

25/12/2015 00:00

Javët e fundit ka qenë shumë e zënë me punë në Karaibe dhe pas shumë ditësh me diell dhe det, Candice Swanepoel u kthye në vendlindjen e saj, Afrikën e Jugut.

Në Instagram, modelja 27-vjeçare postoi një foto ku shihej me reçipeta të bardha dhe me një palë xhinse shumë të shkurtra, duke nxjerrë në pah këmbët e gjata.

“Gëzuar festat”, shkroi Candice në përshkrimin e fotos.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel