Berat, plagosi me thikë bashkëmoshatarin; arrestohet i mituri

25/12/2015 09:20

Policia e Beratit ka njoftuar arrestimin e 16-vjeçarit me iniciale E. Ll.

Arrestimi i adoleshentit u bë pasi, pas një konflikti për motive të dobëta, ka plagosur rëndë me thikë shtetasin R.H, 15 vjeç.

I plagosuri mori ndihmën mjeksore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel