Atmosferë festash në shtëpinë e Ferrarit

25/12/2015 00:00

Atmosferë festash edhe në shtëpinë e Ferrarit. Nga Maranello ku po punojnë me makinën e vitit 2016, Sebastian Vettel, Kimmi Raikkonen dhe pilotët ndihmës dhurojnë një performancë festive për të gjithë tifozët.

Një zgjedhje origjinale por ndoshta jo e interpretuar në mënyrë më profesioniste nga pilotët e kokëkuqes.

Por, ajo çfarë ka më tepër rëndësi është fakti që ata nuk i harruan mbështetësit e tyre as këtë fundvit.

Top Channel