Berat, sekuestrohen 12 kg marijuanë, në kërkim zotëruesi

02/12/2015 09:30

Policia e Beratit ka njoftuar sekuestrimin e 12,3 kg marijuane dhe ka shpallur në kërkim zotëruesin e lëndës narkotike.

Marijuana u gjet në banesën e 30-vjeçarit me iniciale A.H., në fshatin Grevë të Skraparit.

Top Channel