Aksidentohet kreu i PS-së në Berat, Shkëlqim Brisku

01/05/2015 00:00

Shkëlqim Brisku, kreu i Partisë Socialiste në Berat, është aksidentuar ditën e premte.

Mësohet se ai ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një bllok betoni.

Zoti Brisku po merr ndihmën e parë në spitalin rajonal.

Top Channel