Gol spektakolar në Champions League-n aziatike (Video)

23/04/2015 00:00

Sulmuesi i Jeonbuk Motors, Lee Dong-Gook, ka shënuar një gol të mrekullueshëm në Champions League-n aziatike.

Lee ndaloi me gjoks një krosim nga e djathta e sulmit dhe goditi topin me roveshatë duke mposhtur portierin e Kashiwa Reyso.

Top Channel