Thomas Muller në rolin e ultrasit (Video)

22/04/2015 00:00

Në Gjermani është e zakonshme që lojtarët të festojnë fitoret bashkë me tifozët e tyre.

Këtë gjë bëri edhe Bayern Munchen pasi shpartalloi 6-1 Porton, në ndeshjen e dytë çerekfinale të Champions League.

Thomas Muller ishte ai që mori megafonin në dorë dhe këndoi koret së bashku me tifozët që kishin mbushur stadiumin Allianz Arena.

Top Channel