Kakavijë, ndalohen 41 klandestinë pranë kufirit me Greqinë

22/04/2015 00:00

Policia Kufitare e Kakavijës ka ndaluar gjatë natës 41 klandestinë pranë kufirit me Greqinë.

Klandestinët e ndaluar janë nga Siria dhe Sudani.

Policia bën të ditur se mes tyre ka edhe gra e fëmijë.

Top Channel