Zlatan Ibrahimoviç zbarkon në internet

09/04/2015 00:00

Zlatan Ibrahimoviç është kthyer tashmë edhe në një motor kërkimi dhe i tërë web-i duket se është çmendur pas tij.

Futbollisti suedez me origjinë boshnjake ka depërtuar në internet falë një ideje që u lejon fansave të tij që të kërkojnë lajme, fakte dhe kuriozitete të lidhura me karierën, por dhe me preferencat dhe eksperiencat e tij.

Në brendësi të faqes së internetit www.zlaaatan.com është e mundur të gjesh çdo lloj informacioni në lidhje me ish-lojtarin e Juve, Milan, Inter, Barcelona dhe aktualisht i PSG. Faqja në fjalë është krijuar nga agjencia suedeze SweetPop.

Top Channel