Torino kërkon Elis Bakajn

02/04/2015 00:00

Mediat sportive italiane bëjnë me dije se Torino është në gjurmët e sulmuesit të Tiranës, Elis Bakaj.

‘Tuttosport’ dhe sportmediaset.it kanë publikuar lajmin duke vënë në dukje se kontrata e Bakajt me bardheblutë skadon në fund të sezonit aktual dhe që nga muaji qershor ai mund të veshë fanelën “granata”.

Te skuadra e Torinos luan edhe një tjetër shqiptar, mesfushori Migjen Basha, i cili është edhe një nga kapitenët e ekipit.

Top Channel