Edi Rama uron 8 Marsin në Facebook

08/03/2015 00:00

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të urojë festën e 8 Marsit, Ditën Ndërkombëtare të Gruas, me anë të një fotoje në Facebook ku bien në sy disa trëndafila në mes të një kopshti dhe në sfond shihet vetë kreu i qeverisë së bashku me bashkëshorten e tij.

Zoti Rama e ka shoqëruar foton vetëm me një fjali: “Gëzuar 8 Marsin!”

Top Channel