Aksident me pasojë vdekje në Tiranë

27/02/2015 00:00

Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor të ndodhur paraditen e kësaj të premteje në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:00.

Shtetasi Isuf Dauti është është përplasur nga një automjet furgon në momentin kur po përpiqej të kalonte rrugën.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe ndalua drejtuesin e automjetit të identifikuar si shtetasi, Artan Koreshi.

Top Channel