Simeone, përplasje verbale me trajnerin e Leverkusenit

26/02/2015 00:00

Diego Simeone dhe “Mono” Burgos, respektivisht trajneri dhe zv/trajneri i Atletico Madrid, patën një debat shumë të ashpër me Roger Schmidt, trajnerin e Bayer Leverkusen, gjatë ndeshjes mes këtyre dy skuadrave, e vlefshme për 1/8 e Champions League.

Në konferencën për shtyp, trajneri i kampionëve në fuqi të Spanjës tha: “I dola në mbrojtje Burgosit sepse e kam mik.”

Klikoni këtu për videon e përplasjes verbale mes trajnerëve.

Top Channel