Kakavijë, ndalohen 68 shtetas sirianë

25/02/2015 00:00

Policia Kufitare ka ndaluar gjatë natës në Kakavijë 68 shtetas sirianë të cilët po kalonin ilegalisht kufirin.

Gjithashtu, policia ka ndaluar Dritan Metushin dhe ka shpallur në kërkim Eltjon Bregasin.

Metushi dhe Bregasi po transportonin 5 shtetas sirianë drejt kufirit shqiptar.

Top Channel