Ngjyra të larmishme në Kupën e Afrikës

22/01/2015 00:00

Kupa e Afrikës ka nisur me fazën e grupeve dhe emocionet në fushë nuk kanë qenë të shumta, por e njëjta gjë nuk mund të thuhet për tribunat.

Tifozët që mbushin shkallët e stadiumeve zgjedhin veshje me ngjyra të ndezura dhe mbështesin përfaqësueset afrikane me të gjitha mënyrat e mundshme.

Shijoni fotot:

FOTO GALERI
1/7

Top Channel