Kur arbitri të thyen hundën

20/01/2015 00:00

Një arbitër holandez i cili po lejonte përplasje të forta në mesfushë, përfundoi edhe vetë duke shkaktuar një faull dhe shumë të rëndë madje.

Në momentin që hapi krahët për të sinjalizuar se nuk kishte asgjë të parregullt gjatë një dyluftimi mes futbollistëve, arbitri goditi pa dashje me bërryl një lojtar i cili po vinte me vrull nga mbrapa.

Rezultati: hundë e thyer për futbollistin. Kliko këtu për videon.

Top Channel