Reali prezanton fanelën me dragonj

26/08/2014 00:00

Reali i Madridit prezantoi të martën fanelën e re që do të përdorë në këtë sezon të Ligës së Kampioneve.

Uniforma e dytë e kampionëve në fuqi të Champions-it do të jetë e zezë dhe përfshin dy dragonj gri në gjoks.

Fanela e dizenjuar nga japonezi Yohji Yamamoto u prezantua nën moton “Ose e mban, ose e ke frikë!”

FOTO GALERI
2/2

Top Channel