Aksident i frikshëm në Rally

22/08/2014 00:00

Thierry Neuville dhe Nicolas Gilsoul i kanë shpëtuar për mrekulli një aksidenti, gjatë provave në Rally-n e Gjermanisë.

Piloti belg u Hyundait doli nga rruga dhe bëri disa rrotullime jashtë saj.

Edhe pse makina është shkatërruar, një zëdhënës i “Hyunday Motorsport” ka deklaruar se dy pilotët nuk kanë pësuar asgjë dhe se janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Top Channel