Spektakli i Toni Kroosit

08/08/2014 00:00

Mesfushori më i ri në radhët e Realit të Madridit është Toni Kroos, futbollisti i cili sapo fitoi Kupën e Botës duke qenë një nga lojtarët më të mirë të kombëtares gjermane.

Ish-lojtari i Bayern Munchen ka zhvilluar seancat e para stërvitore me skuadrën madrilene dhe në njërën prej tyre ai dha spektakël duke treguar aftësitë e tij me topin.

Në video mund të shihet edhe marrëdhënia e tij e mirë me Cristiano Ronaldon.

Top Channel