Goli fantastik i brazilianit Hulk

04/08/2014 00:00

Në ndeshjen miqësore që Zeniti fitoi 4-0 ndaj Arsenal Tulës, Hulku shënoi një gol të mrekullueshëm me të majtën.

Sulmuesi brazilian goditi shumë fort nga jashtë zone në momentin e parë që mbrojtësit i lanë hapësirë dhe e dërgoi topin aty ku nuk arrinte dot portieri.

Top Channel