Kelly vë në mendime edhe homoseksualët

30/05/2014 00:00

Është bërë e famshme prej vitesh për shkak të linjave të saj duke u shndërruar në imazh për shumë marka të famshme, sidomos veshjesh të brendshme dhe jo më kot.

34-vjeçarja Kelly Brook vazhdon të tërheqë vëmendjen dhe këtë herë edhe të një homoseksuali. Alan Carr, drejtues i një emisioni televiziv në Shtetet e Bashkuara deklaroi se kur shihte Kelly Brook vendoste në dyshim prirjet e tij seksuale.

“Ajo është kaq e nxehtë, kaq seksi sa do të bëja seks me të në rastin e parë që do të më jepej mundësia”, deklaroi ai.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel