Tiranë, dy aksidente në 60 minuta

11/02/2014 00:00

Dy aksidente, fatmirësisht pa pasoja të rënda ndodhën në harkun kohor të 60 minutave në Tiranë.

Tre automojete dhe një motoçikletë u përfshinë në një aksident pranë qendrës tregtare “ETC”, në afërsi me kryqëzimin e Rrugës së Elbasanit.

Frenimi i një prej shofereve për të shmangur një aksident tjetër ka sjelle përplasjen e këtyre automjeteve së bashku.

Nga ky aksident, e vetmja që doli e dëmtuar ishte pasagjerja e motoçikletës.

Një tjetër motoçiketë është përfshirë në një aksident tjetëer pranë Urës së Tabakevë në Tiranë, e cila goditi një 55-vjeçar, që për fat të mirë nuk ndodhet në gjendje të rënde për jetën.

Top Channel