Tiranë, gjendet i pajetë i riu i zhdukur

08/02/2014 00:00

Trupi i pajetë i një të riu është gjetur të shtunën paradite në Linzë.
Burime nga Policia e Tiranës kanë bërë të ditur se i riu, i identifikuar
si Elvis Ahmetaj, 35 vjeç rezultonte prej dy javësh i larguar nga
banesa dhe familjaret kishin denoncuar prej disa ditesh zhdukjen e tij.

Trupi i te riut eshte gjetur ne rrugen qe te çon ne Dajt, i hedhur ne nje shkurre.

Sipas të dhënave të para mendohet se 35-vjeçari ka vrarë veten. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, ndërkohë që policia ka nisur hetimet.

Top Channel