Plagosje me armë zjarri në Malësinë e Madhe

26/01/2014 00:00

Pas një sherri në një lokal, është plagosur rëndë me armë zjarri 34-vjeçari Florja Stërkaj.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Omaraj të Malësisë së Madhe.

Mësohet se Florjan Stërkaj ka marrë plumba në kokë dhe në krah.

Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim autorin.

Top Channel