Kakavijë, kapen 20 klandestinë

01/10/2013 00:00

Policia Kufitare e Kakavijës ka kapur 20 klandestinë pranë fshatit Jorgucat, mes tyre edhe një grua shtatzënë.

Mesohet se gruaja shtatzënë është dërguar në spital në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Klandestinët vinin nga Sudani, Pakistani dhe Afganistani.

Top Channel