Real Madrid, mbërrijnë përforcimet

27/06/2013 14:40

Mbërrijnë përforcimet e para tek Real Madrid, që tani ka si trajner Carlo Ancelotti.

Një ditë pas prezantimit të teknikut të ri, klubi ka njoftuar në faqen e tij të internetit mbërritjen e Francisco Roman Alarcon, i njohur ndryshe si Isco.

21-vjeçari deri tani ka luajtur në radhët e Malagës dhe konsiderohet si mesfushori më i mirë i Spanjës. Isco, që ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me Real, do të prezantohet zyrtarisht më 3 korrik.

Top Channel