F1, pamjet spektakolare nga Monako

24/05/2013 10:25

Të enjten nisi fundjava e Cmimit të Madh të Monakos, gara më e veçantë e Formulës 1 dhe më e pëlqyera nga pilotët për faktin se xhirohet në rrugët e një qyteti fantastik.

Këto janë pamjet që vijnë nga dita e parë e provave të lira në Montekarlo, ku Rosberg dhe Hamilton me makinat Mercedes lanë pas të gjithë rivalët e tyre.

Top Channel